Privaatsustingimused

Nagu enamus veebilehti, kasutab ka meie koduleht www.kahjudeabi.ee küpsiseid (cookies). See aitab meil tagada teile parima võimaliku kogemuse veebilehe külastamisel.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis saadetakse esmakordsel veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või mobiiliseadmesse. Küpsised aitavad veebilehel teie seadet järgmisel korral  ära tunda, sama võivad teha veebibrauserid ja muud liiki failid. Antud peatükis kasutame me terminit „küpsised“ kõikide selliste failide kohta, mis informatsiooni taolisel moel koguvad.

Küpsiste kasutamisel on mitmeid eesmärke. Nii näiteks aitavad need mäletada kasutaja eelistusi, analüüsida, kui hästi veebileht töötab ning võimaldavad meil isegi soovitada teie jaoks kõige huvipakkuvamat infot.

Kindlad küpsised sisaldavad isiklikke andmeid. Näiteks kui vajutate sisselogimisel „Mäleta mind“, salvestab küpsis teie kasutajanime.

www.kahjudeabi.ee poolt kasutatavad küpsised:

  • Ei kogu infot, mis teid tuvastavad
  • Koguvad üldisemat teavet, näiteks seda, kuidas kasutajad meie kodulehele jõuavad ja meie kodulehte kasutavad, määravad kasutaja umbkaudse asukoha.
  • Ei edasta infot kolmandatele osapooltele, näiteks turundus- ja reklaamiettevõtetele.